Technický pracovník / Stavební technici provozní

FirmaMinisterstvo obrany
ÚvazekHPP
Mzda26 000 Kč až 36 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Dvořáková Petra, tel.: 973206240, e-mail: [email protected] Pondělí až pátek od 7:00 do 14:00

Požadujeme:

Požadujeme:

- min. střední odborné vzdělání s maturitou;
- znalost práce na PC (MS Office - zejména WORD, EXCEL);
- uživatelská znalost systému elektronické spisové služby (znalost práce v systému ESSS Defence výhodou);
- organizační schopnosti;
- samostatnost, pečlivost a spolehlivost;
- trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

- platová třída 9;
- pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou;
- místo výkonu práce Praha;
- příjemné pracovní prostředí;
- 25 dnů dovolené;
- 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů;
- příspěvky FKSP;
- benefity podle Kolektivní smlouvy;
- ubytování v gesci Ministerstva obrany;
- výše základního platu bude stanovena po předložení dosažené praxe a následném vytvoření
započitatelné praxe.

Pracovní náplň:

Komplexní a samostatné účtování v rámci uceleného okruhu účetnictví, například majetku, zúčtovacích vztahů (pohledávek a závazků včetně dluhů), zúčtovávání daní a dotací a finančních prostředků a zdrojů včetně řešení případů porušení povinnosti podle zákona o účetnictví s příslušnými orgány.
Zabezpečuje vedení evidence a účtování majetku v ISL v regionu Praha.
Provádí účetní práce spojené s příjmem a výdejem majetku.
Zajišťuje podklady pro návrhy na odsun materiálu, odprodej a jeho vyřazení.
Podílí se na provádění inventarizace majetku.
Připravuje podklady pro inventarizaci majetku, rušení nepotřebného majetku.
Má hmotnou odpovědnost za materiál.
Vede evidenci logistického materiálu.
Zpracovává návrhy na další využití materiálu - odprodej.
Provádí porovnání evidence sledovaného materiálu s podřízenými PS.
Odpovídá za správné přijímání, odesílání a ukládání účetních dokladů.
Vyřizuje reklamace nesprávných účetních dokladů.
Účastní se školení pořádaných nadřízeným stupněm.
Spolupracuje s odbornými pracovníky nadřízeného stupně.
Zodpovídá za objednávání materiálu, jeho přejímku, uskladnění a řádné označení, výdej a odpisy materiálu z karet.
Zajišťuje skartační řízení podle příslušných předpisů.
Zabezpečuje kompletní spisovou evidenci a před archivní péči o písemnosti.
Zodpovídá za nakládání a evidenci majetku VZ 3255 - DEPOZIT.

Zaměstnanecké výhody: Možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů, benefity dle Kolektivní smlouvy, stravenky ve výši 150 Kč, osobní příplatek.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč až 36 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Ministerstvo obrany, IČ: 60162694
datum zveřejnění nabídky práce:14. 03. 2024